אורלי שוורץ

אורלי שוורץ

הגעתי לקורס הצילום כדי להבין איך מפעילים מצלמה וסיימתי אותו עם התשובות התפעוליות אך גם עם היכולת לפתוח את העיניים ליופי החבוי בכל רגע ובכל מקום. כבר שחקו את המשפט "תמונה אחת שווה אלף מילים", אז אני אומר שנתת לנו את הכלים הטובים ביותר לתאר את חיינו, את חוויותינו ואת הטיולים שעוד נעשה. תודה שעשית את זה עם חיוך, קשב סבלנות ומקצועיות נדירה. זו היתה קבוצה נהדרת והגעגועים לימי השישי האלו כבר מתחילים... המון תודה! (דצמבר 2012)

מורן כהן

מורן כהן

היום הסתיים לו קורס הצילום בו השתתפתי בחודשים האחרונים!!
הקורס הועבר בבית זרע על ידי ארז ביטון-הצלם התותח!!
לכל מי שאוהב לצלם ורוצה לחזק את הידע הטכני והמעשי בצילום,
אל תחשבו פעמיים ופשוט לכו לקורס!! מבטיחה שתהנו מכל רגע...:)))))))))
לך ארז אני רוצה להגיד שוב תודה! היה לי באמת מדהים, כיף, מעניין ומלמד... ומעבר לידע שאני לוקחת מהקורס,
נתת לי משהו הרבה יותר חשוב וזה להזכיר לי למה אני כל כך אוהבת לצלם!!!
עידנוש המקסים גם לך היה חלק מאוד גדול בקורס הזה...תודה על תשומת הלב והעזרה...למדתי גם ממך המון :)
ומעבר לזה נשאר לי להגיד לכל המשתתפות האדירות של הקורס:
"להביט אחרת-מחזור נובמבר" כבוד!! חחחחח

דני לונדנר

דני לונדנר

רוצה להמליץ לכל מי שמעוניין לשפר את התמונות שלו לעבור את קורס הצילום שארז מעביר. אצלי זה שינה בצורה חדה את התוצאות מתמונות ברמת "בסדר" לתמונות מדהימות.
הגעתי לסטודיו ארזביט דווקא דרך צילומי משפחה שעשינו והתוצאה היתה מדהימה, ולכן שקניתי לעצמי מצלמה מתקדמת יותר (לקראת טיול בלפלנד) עברתי אצלו הדרכה בסיסית ביותר על מנת לשפר את תוצאות הצילום בטיול. התוצאה היתה שיפור משמעותי של התוצאות, והבנתי שרק גירדתי את קצה הקרחון של מה שניתן להוציא מהמצלמה שלי. ובאמת אחרי הקורס המלא ביצעתי קפיצת מדרגה אדירה (חבל שלא היה לי את הידע הזה בטיולים מוקדמים יותר, אבל עדיף מאוחר מלעולם לא).
בקיצור, מי שמחפש צלם מצוין, שכיף לעבוד איתו, או מדריך צילום ברמה גבוהה, ארז הוא בהחלט הכתובת!

לימור שריקי

לימור שריקי

ארז -
ללא הכלים שלימדת אותי מפלי הניאגרה היו יוצאים כמו מריחות, לכן תודה רבה כי בזכותך יצאו לי גם תמונות חדות! :) וברצינות, היה לי מקרוס צילום מדהים, למדתי המון (למרות שהייתי רק בחצי קורס), לא רק מושגים טכניים אלא גם צורת חשיבה. אז פשוט תודה! מחכה להשלמה :) (דצמבר 2012)

תמר אולנסקי בניסטי

תמר אולנסקי בניסטי

את ארז הכרתי מעט לפני שנישאתי, כשבמקרה ראיתי עבודות מדהימות שלו באתר חתונות כלשהו. לא היה לי מושג שהמאסטר לצילום גר במרחק פסיעה ממני ושאני עומדת להתאהב... בעולם צילום הסטילס כמובן! אז עוד הייתי סטודנטית לקולנוע ורקמתי לי חלום, שיום יבוא ואלמד כמה סודות מהמאסטר. בינתיים נישאתי ואף הבאתי ילדון מקסים לעולם ושנה וחצי אח״כ מצאתי עצמי מגשימה את אותו החלום. הקורס צילום היה חוויה נפלאה ראשית מבחינה מקצועית וכמובן גם חברתית. ארז פתח בפניי צוהר לעולם צילום הסטילס ובהרבה סבלנות וחיוכים ליווה אותי בצעדי הראשונים בעולם הזה. אז זה המקום לומר לך תודה, ולהמליץ לכל החולמים לבוא ולחיות את החלום בקורס יסודות הצילום של ארזביט.

תמר אולנסקי בניסטי

יובל מלכה וצוריה ציטרון

רצינו לומר תודה !
תודה על היחס , על הזמן שנתת מעבר, על הרגישות והאדיבות. החום והאהבה קורנים ממך , כיף וטוב להיות בסביבתך, אין הרבה אנשים כמוך .
פשוט תודה על מה שהענקת לנו ,מעריכות מאוד
יובל מלכה וצוריה ציטרון

לילך

לילך אשכנזי

תודה ענקית ארז שלימדת אותי לגלות עולם ומלואו דרך העדשה !
(פברואר 2018)

נורית קצירי

נורית קצירי

לעולם לא מאוחר מדי
הסתיים לו חוג צילום ייחודי, מרגש ,חוויתי.
זכיתי להכיר חובבות צילום מקסימות- אחת, אחת.
זכיתי ללמוד עם המורה הדגול: ארז ביטון וסגנו השרמנטי- עידן.
כבר מתגעגעת ורוצה המשך.

עידו שילו

עידו שילו

הגעתי לקורס צילום אחרי הרבה שנים של התעסקות בצילום באופן כללי, מבולבל לגמרי מכל המושגים. פגשתי את ארז וכבר אחרי מספר מפגשים הכל התחיל להסתדר...ארז מעביר את הקורס באווירה נעימה, בקצב שמתאים מאוד למתחילים ועם הרבה ידע ומקצועיות.
עוברים על כל מאפייני המצלמה, מצבי תפעול, טכניקות צילום, קומפוזיציות ועוד. חוצמזה, מסתבר שארז גם שחקן ובדרן לא קטן, לוקח את אחשלו בכיס הקטן אז למי שלא הבין עד עכשיו...הקורס מומלץ מאוד למי שרוצה ללמוד את יסודות הצילום אני בהחלט מרגיש שהניסיון והידע שרכשתי בקורס עוזרים לי המון בצילום איכותי יותר ובהנאה מכל חוויית הצילום. (אוקטובר 2012)

רוחמה ושירה מטלון

רוחמה ושירה מטלון

כשדברים טובים קורים זו הרגשה נהדרת
וכשמספרים אותם לאחרים החוויה פשוט לא נגמרת.
אז לא נרבה במילים ורק נספר על ארז
שבמעט מפגשים מועילים סיפק לנו תמונה נהדרת.
באנו שתיים. אם ובת ללמוד את רזי הצילום
ובקורס מאוד ממוקד נחשפנו לעולם הקסום.
ארז נינוח ומחויך הדגים הציג והסביר
אף פרט וביט לא שכח והרעיך ידע למכביר.
עשה זאת עם מקצועיות מדהימה והרבה רגישות (גם לאור)
עם חיבור מיוחד למצלמה ועם רצון לעזור.
אז דווקא כן הרבינו במילים (כגודל הטוב כך השיר מתארך)
תודה ארז, על רגעים נפלאים
ועל נתינה אמיתית ועוד איך !!
(ינואר 2013)

אניטה

אניטה שוורץ

היה קורס מדהים! ענה על כל הציפיות שלי, מעשיר, מקצועי, מעניין ומסקרן. גיליתי דברים מעולפים ומיוחדים שאפשר לעשות עם המצלמה.
ארז תודה על קורס איכותי ,מהנה, מצחיק ומשעשע !

גפן

גפן און

היה קורס צילום מ-ע-ו-ל-ה!!! מכל הבחינות! אנשים, חוויות, הנחיה והדרכה. ומנצח על הכל ארז באמת האחד והיחיד. תודה רבה על כל הידע והמידע על הסובלנות לכל אחת והכל תמיד בחיוך! ועוד נפגש.

קרן שיינמן

קרן שיינמן

הגעתי אליך לגמרי במקרה, בחיפוש אנטרנטי סתמי. כמה חודשים לפני כן החלטתי לקנות מצלמה טובה (לא ממש ידעתי משהו לגביה) וחשבתי להרחיב קצת את הידע שלי, בלי ציפיות ובלי מטרות מיוחדות. הגעתי לקורס צילום שלך וממפגש למפגש גם אני התאהבתי. ארז, הדבר הראשון המדבק הוא האהבה שלך לצילום והיכולת שלך בסבלנות ובפתיחות להעביר את הנושא אלינו. חשפת אותנו לעולם ומלואו. אני מרגישה שיצאתי עם כלים ובעיקר עם עין לראות שבכל סיטואציה, פשוטה ככל שתהייה, יש את היופי שלה. גם היום שאני שנה אחרי הקורס, אני עדיין יכולה לשמוע בראשי " קומפוזיציה, חשיפה, ועוד ועוד" ובהחלט רואה את ההבדל בין התמונות שלי לפני ואחרי הקורס שלך. אז רק נשאר לי להגיד לך תודה ולתת את המלצתי החמה לקורס שלך שהוא מקצועי וגם מאוד מאוד כיף. ממתינה לקורס ההמשך.

ארז רוזנברג

ארז רוזנברג

קורס צילום מיוחד, נתן לי הרבה כלים לעבודה עם הכלי הזה שנקרא מצלמה, תוך הבנה של מה שאני רואה ומה אני רוצה לצלם... היה כיף ומומלץ לכל מי שרוצה להתחיל את דרכו בעולם הצילום

אורית אדמס

אורית אדמס

עצב על שהסתיים הקורס, עצב על ימי שישי מלאים בעשייה ...עצב אשר בעצם גם מלווה יד ביד את השמחה. השמחה בפתיחת צוהר חדש לעולם אינסופי, השמחה שניתן לתעד את העולם היפה שלנו ומידי פעם גם לשפר אותו.... השמחה בפגישת אנשים מעניינים המצטרפים לתשוקה החדשה, שמחה להכיר וללמוד מאיש מקסים, בעל הומור ומעוף....הרי הוא ארז השזוף.
תודה לך על החשיפה (ולא חשיפת יתר), תודה לך שהיית סבלני ומבין שהכל חדש לנו, על שהתעקשת שנלמד ושגם אנחנו נהייה סבלניים עם עצמנו. תודה על הליווי, תודה על הלימוד. בהחלט נשאר טעם לעוד....לעוד למידה ועוד עשייה. ניפגש בהמשך.

ליאת סטיוארט

קורס הצילום היה חוויה מרגשת עם נקודת מבט חדשה חבורה מקסימה עם מורה מדהים !!!

אורית כלב

אורית כלב

ממליצה בחום לכל מי שמתעניין בצילום וגם למי שסתם רוצה לפנק את עצמו בחוויה קצת אחרת, ארז מעביר את קורס הצילום במקצועיות ומכל הלב, שילוב מעולה של שיעורים עיוניים והתנסות מגוונת בשטח, הזדמנות מצויינת לצאת קצת יותר לטיולי שבת ולזכות לשיתוף פעולה מילדים סרבני צילום- לטובת שיעורי הבית...למדתי המון ובעיקר נהניתי מכל רגע. ארז- מחכה לסדנאות המשך...

שירלי קמינגס

שירלי קמינגס

טוב...אז עברו 10 שנים מאז הסתובבתי עם מצלמה לכל מקום
ואז זה היה עם פילם.
בכל אופן, ארז גרם לי לשוב ולהסתובב עם מצלמה, להתנסות ולצלם.
האמת, לא זוכרת עדיין את כל אפשרויות המצלמה, אך לפחות אני נהנית. זה הכי חשוב הלא כן?!!! כיף לשוב לתחביב ישן ולהיזכר כמה כיף יש בו! (ינואר 2013)

ענבל ענברי

ענבל ענברי

למתלבטים, למסתבכים, למנחשים ולאלה שמתעקשים "ללמוד לבד" חוברת של 150 דפים (קטנים, באותיות ממש קטנות) - אם כבר יש מצלמה, רצון ויכולת - כוונו את הGPS לבית זרע, לסטודיו של ארז הקורס היה תענוג והתמונות שלמדתי לצלם...
*ובנימה אישית - מי שמצליח להוציא מאיתנו את המיטב, כפי שארז הצליח ביום חתונתנו - הוא גם קוסם וגם מורה טוב מאוד.
תודה, מחכה לקורס למתקדמים....

רחל אפרת

רחל אפרת

לצלם זו אהבה , הנצחה ,טכניקה , תחביב,חיידק ,שיגעון ,והתבוננות . בקורס שעשיתי אצל ארז בפברואר למדתי המון דברים , לראות אותי עם מצלמה וכמה עדשות עם פילם לפני עשור במדרכות הקיבוץ היה עניין שיגרתי ... אבל כאשר התחילו עם מצלמות דיגיטליות , ,פוקוס אוטומטי נשברתי ונטשתי את העולם הנפלא הזה . עד שהגעתי לקורס עם ארז ,על הנושא הטכני התגברתי בעזרתו המקצועית של ארז, שיעורים ,כותבים עוברים בבית ,שוכחים .אבל הכי חשוב מצלמים ומצלמים , וההתבוננות -ארז אלוף להתבונן ... לחכות ולצלם את הרגע הכי מוצלח .זוויות ,גבהים . פשוט התגברתי על כל או רוב העניין הטכני הזה ,והכי חשוב למדתי להסתכל ,לחשוב ,לתכנן ,ועל כך תודה ענקית הקורסים קטנים ואינטימיים וארז מגיע לכל אחד באופן אישי .

עפרה

עפרה ביכלר

ארז, מקצוען, רציני, סבלני, יודע להסביר, תמיד עם חיוך והנאה, תמיד עם בדיחות. כל מי שרוצה ללמוד את קורס יסודות הצילום והלאה, אני ממליצה בחום רב...... ממש נהניתי.... ולא פספסתי שיעור אחד.....היה פשוט כיף.... וכמובן יהיה לזה המשך.... תודה רבה ארז!!!!

יחיאל ניזרי

יחיאל ניזרי

אין עליך ארז.
ממך למדתי מהו צילום . אתה המורה הנפלא ביותר.
העברה / לימוד תאורטי ומעשי , היה כיף . (ינואר 2014)

ליהי גמר

ליהי גמר

היה קורס מדהים ומעשיר, ממליצה בחום!
פברואר 2018

יצחק לבנטל

הגעתי לארז כדי ללמוד על הצילום הדיגיטלי שהוא עולם ומלואו. לא כל אדם שמומחה באיזה תחום יודע ללמד אותו אבל ארז יודע!!!! מורה בחסד עם המון סבלנות שמפריד בין עיקר לטפל ויוצאים ממנו עם ידע איך להפיק את המקסימום מהמצלמה הדיגיטלית.